timcom
hrvatski english
o nama novosti proizvodi rje╣enja kupci posao kontakt
Novosti
MileGate 2112 kompaktni G.fast / VDSL2 micro DSLAM za ultra ┼íirokopojasni pristup za FTTB i FTTC topologije mre┼że 13.06.2018.
MileGate 2112 kompaktni G.fast / VDSL2 micro DSLAM za ultra ┼íirokopojasni pristup za FTTB i FTTC topologije mre┼że

MileGate 2112 osigurava usluge putem tradicionalne bakrene parice koriste─çi G.fast tehnologiju. Sa svojim ne blokiraju─çim switchem MileGate 2112 dolazi sa mno┼ítvom zna─Źajki kao ┼íto su QoS, IP multicasting i VLAN. Zahvaljuju─çi malim dimenzijama i pro┼íirenom rasponu temperature od - 20 do +60 MileGate 2112 se lako instalira u zajedni─Źkim prostorijama vi┼íestambenih zgrada (FTTB) ili u uli─Źnim kabinetima (FTTC).

» op╣irnije
MSA kompatibilni SFP Transceiveri 23.05.2018.
MSA kompatibilni SFP Transceiveri

Multi vendor kompatibilna (MSA - Multi-Source Agreement) linija opti─Źkih transceivera kompatibilna je s velikom ve─çinom dobavlja─Źa koji nisu posebno implementirali ograni─Źavaju─çe zna─Źajke za identifikaciju „friend of Foe.“ Me─Ĺutim, postoji mogu─çnost kodiranja linije proizvoda MSP SFP Transceivera za rad s gotovo bilo kojom za┼íti─çenom opremom. Prije po─Źetka isporuke definira se ┼żeljena platforma na koju se kodira Transceiver kako bi se postigla njegova kompatibilnost i omogu─çio rad.

» op╣irnije
Arhiva novosti

14.07.2016.
TimCOM Senko Approved Distributor

13.06.2016.
Sigurnost & Kriptiranje u XMC 20 multiservisnoj pristupnoj & transportnoj platformi za kriti─Źne komunikacijske mre┼że end to end.
Predstavljamo novo kvantno-bazirano rje┼íenje za kriptiranje na┼íeg partnera KEYMILE koje je dostupno odmah. Integracijom kriptiranja u XMC 20 pristupnoj&transportnoj multiservisnoj platformi za kriti─Źne komunikacijske mre┼że podi┼że se visoko letvica za sigurnost u komunikacijskim mre┼żama. To je prvo rje┼íenje za kriptiranje "end to end" u kriti─Źnim komunikacijskim sustavima, koji nije samo siguran&kriptiran, nego ─Źvrst i robustan.

07.03.2016.
Fiber opti─Źka rje┼íenja za podatkovne centre za brzine prijenosa do 100 Gb/s
Proces ┼íirenja fiber opti─Źkih instalacija odvija se velikom brzinom. Korisnici stalno pove─çavaju striktne zahtjeve za prijenosnom ┼íirinom pojasa i pouzdanosti linkova. Takvi zahtjevi dovode do potrebe za rje┼íenjem koje se temelji na MPO opti─Źkim konektorima ( Multi-Fiber Push On Connector ). Upotreba ove vrste konektora omogu─çava postizanje brzina prijenosa od 10, 40 i sve do 100 Gb/s. Va┼żna zna─Źajka kori┼ítenje MPO konektora je maksimalna u┼íteda unutar poslu┼żiteljskih ormara i skra─çuje vrijeme potrebno za instalaciju.

« 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 »
 
Politika kvalitete
  ISO 9001: 2008 POLITIKA KVALITETE

ISO 9001:2015
Kontakti
 
adresa
e-mail
telefon
faks
TimCOM d.o.o.
II BariloviŔka 5
10 000 Zagreb
Hrvatska



+ 385 1 3014 144

+ 385 1 3014 144
Copyright © Timcom d.o.o. 2008-2022. | Designed & developed by STO2